KONST / Litografier / Färglitografi 8639157
nr 863 9157
Färglitografi
Von Dongen, Signerad i motivet, ej numrerad, motivet: 47x39
Utrop:
2.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 2 december 2013
kl 18:28:24
3.400 kr
1.200 kr
1.500 kr
1.900 kr
2.200 kr
2.800 kr
3.400 kr
3.600 kr